Místo na svatební obřad i hostinu

Penzion Marek

Kraj Vysočina | Polná

Celková kapacita 100 osob

Poskytuje ubytování Ano

Kapacita ubytování 12 osob

Se zahradou Ano

Svatební a cateringová firma Eva Marková – rodinná firma v srdci Vysočiny

Plánujete svatební oslavu doma nebo na netradičním místě venku a nevíte si rady? Jsme firma specializující se na pořádání společenských a kulturních akcí. Přenechte nám starosti s vařením, obsluhou i s aranžováním stolu. Pro vaši inspiraci můžete u nás využít obchůdku se svatebními doplňky. Rádi pro vás zajistíme kompletní gastronomické a doprovodné služby na základě vašich představ.

Bereme ohled na veškerá přání, která vyslovíte. Jedná se přeci o nezapomenutelný den v životě každého z nás, proto k němu přistupujeme s maximální profesionalitou. Víme, že je to váš den D, proto naprosto respektujeme vaše přání a realizujeme vše přesně tak, jak si představujete.

Catering jsme schopni připravit a dodat na vámi zvolené místo. Zajišťuje vše od inventáře, přes personál až po závěrečný úklid, je možný doprovodný program. Zajišťujeme také i svatby v Boho stylu. Boho styl láme všechny konvence, je přírodní, volný a barevný. Jednoduchá a přitom romantická – taková by měla být hostina na vlastní zahradě. I snadné menu o pár chodech může hosty okouzlit

Svatební místa v okolí