Najdi své ideální místo pro svatební obřad nebo svatební hostinu.

  Menu   Vyhledávání

Pilnův statek

Svatební místo

Místo pro svatební hostinu Libice nad Doubravou
Poslat nezávaznou poptávku, nebo otázky
  • Poskytuje ubytování: Ano
  • Kapacita ubytování: 26 osob
  • Místo se zahradou: Ano

Ubytování Železné hory, firemní školení na Vysočině, místo pro školy v přírodě, svatby a rodinné oslavy nabízí Pilnův statek v Libici nad Doubravou u Chotěboře. Stylová chalupa Pilnův statek, turistické ubytování pod Železnými horami, krátkodobé ubytování turistů v Podoubraví. Všichni ti, kteří chtějí strávit příjemné chvilky v romantickém kraji řeky Doubravy a čistého ovzduší Železných hor.

Překrásný výhled do širokého okolí nadchne nejednoho milovníka přírody. Kopcovitý terén Železných hor, řeka Doubrava a přehrada Seč jsou rájem pro turisty, cykloturisty, houbaře a rybáře. Hrad Oheb, Hrad Lichnice, Zámek Žleby, prales Polom, chráněná krajinná oblast Železné hory, Sečská přehrada či malebné Podoubraví osloví jistě všechny obdivovatele historických, kulturních a přírodních památek.

A pro sportovní nadšence jsou v okolí značené turistické trasy Železných hor, cyklotrasy a cyklostezky na Českomoravské vysočině. Vyznavači lyžování zase ocení bežecké stopy nebo lyžařský vlek Hlinsko či lyžařský vlek v Hluboké a Trhové KamenicI. Jste u nás vždy vítáni.

Svatební atlas doporučuje: (4 z 5)

Podobná svatební místa

Zámek Úsobí

Úsobí

Zámek Úsobí

zámek v srdci Vysočiny

Resort Erich

Sázava - Vysočina

Resort Erich

Penzion Bačalský mlýn

Morašice u Heřmanova Městce

Penzion Bačalský mlýn

malebný penzion a restaurace u rybníka

Lom Mokrýšov

Prosetín

Lom Mokrýšov