Místo na svatební hostinu

Pilnův statek

Kraj Vysočina | Libice nad Doubravou

Poskytuje ubytování Ano

Kapacita ubytování 26 osob

Se zahradou Ano

Ubytování Železné hory, firemní školení na Vysočině, místo pro školy v přírodě, svatby a rodinné oslavy nabízí Pilnův statek v Libici nad Doubravou u Chotěboře. Stylová chalupa Pilnův statek, turistické ubytování pod Železnými horami, krátkodobé ubytování turistů v Podoubraví. Všichni ti, kteří chtějí strávit příjemné chvilky v romantickém kraji řeky Doubravy a čistého ovzduší Železných hor.

Překrásný výhled do širokého okolí nadchne nejednoho milovníka přírody. Kopcovitý terén Železných hor, řeka Doubrava a přehrada Seč jsou rájem pro turisty, cykloturisty, houbaře a rybáře. Hrad Oheb, Hrad Lichnice, Zámek Žleby, prales Polom, chráněná krajinná oblast Železné hory, Sečská přehrada či malebné Podoubraví osloví jistě všechny obdivovatele historických, kulturních a přírodních památek.

A pro sportovní nadšence jsou v okolí značené turistické trasy Železných hor, cyklotrasy a cyklostezky na Českomoravské vysočině. Vyznavači lyžování zase ocení bežecké stopy nebo lyžařský vlek Hlinsko či lyžařský vlek v Hluboké a Trhové KamenicI. Jste u nás vždy vítáni.

Adresa Železnohorská 27 Libice nad Doubravou 582 77

Svatební místa v okolí