Místo na svatební hostinu

Hotel U Kozičky

Ústecký kraj | Teplice

Poskytuje ubytování Ano

Kapacita ubytování 60 osob

Se zahradou Ano

Kapacita na hostinu 80 osob

Hotel U Kozičky v historickém lázeňském centru Teplic nabízí ideální prostředí pro Váš velký den. Nachází se na okraji zámeckého parku, jen 300 m od centra a opodál Beethovenových a Císařských lázní, takže hostům poskytne úchvatné výhledy a zároveň komfort městského ruchu. Historický dům z roku 1817, v němž kdysi tvořil malíř Caspar David Friedrich, poskytuje romantickou kulisu podtrženou pamětní deskou na fasádě.

Pro svatební hostiny nabízí 3 různé prostory – největší s kapacitou až 80 hostů + dvě menší pro 35 osob. Dvě z místností mají vlastní terasu s výhledem na centrum města. Prostředí doplňuje útulná restaurace pro 70 osob, nekuřácký salonek a prostorná terasa až pro 100 lidí s výhledem na historické stavby.

K dispozici jsou prezentační technika – plátno, projektor, internet –, ideální i pro svatební prezentace či krátké projevy.

Ubytování ve 27 pokojích, z nichž 13 má vlastní terasu; celková kapacita je cca 60 hostů. Komfortní ubytování doplňuje snídaně formou bohatého bufetu (pečivo, maso, sýry, ovoce, káva) a navíc je možné využít saunu či hlídané parkování s garáží (150 Kč/den).

Lokalita nabízí kromě historických lázní i možnost procházek v botanické zahradě, návštěvu zámku, Loveckého zámečku Dvojhradí nebo hradu Doubravka – ideální pro svatební fotografie a výlety.

Proč právě U Kozičky? Spojuje styl, historii i praktičnost: historické prostředí rekonstruované v roce 2001, technické vybavení pro hladký průběh obřadu i hostiny, nádherné výhledy a ubytování pro hosty přímo na místě.

Díky svému umístění na klidném svahu poskytuje nerušené prostředí, přesto na dosah městských krás Teplic.

Hotel a restaurace U Kozičky je ideální volbou pro páry, které si přejí spojit romantiku lázeňského města, historii, pohodlí a kvalitní servis – vše pod jednou střechou, jen pár kroků od zámeckého parku.

Svatební místa v okolí