Místo na svatební obřad i hostinu

Hotel Kraví Hora

Jihomoravský kraj | Bořetice

Poskytuje ubytování Ano

Se zahradou Ano

Prostor pro každý váš nápad Jsme oblíbeným místem svatebních obřadů a hostin. Termíny bývají u nás velmi nabité. Velkou výhodou je variabilita našich prostor a propojení s přírodou venkovního areálu. Vzniknou tak různé zóny, kde se mohou lidé setkávat, ale necítí se příliš stísnění či rušení zábavou jiných.

Zkušenosti s organizací a profesionální služby Ročně pořádáme přes 30 svateb a můžeme s klidem říct, že v mnoha směrech vám posloužíme stejně jako svatební agentury. Organizaci i přípravy převezmeme za vás a můžete si užít svůj den bez starostí. Samozřejmostí je připravenost na každé počasí.

Svatební den bez stresu Nemusíte se bát, jestli ve váš velký den všechno poběží, jak má. Sestavíme časový harmonogram a postaráme se o bezproblémový průběh. Zařídíme svatební obřad včetně altánku, slavobrány, koberce či ozvučení obřadu. Doporučíme a připravíme slavnostní menu a zajistíme výzdobu i slavnostní tabuli. Spolupracujeme s dobrými fotografy, vynikajícími cukráři a zařídíme také hudební produkci.

Kompletní služby od kosmetičky po ohňostroj Můžeme vám také doporučit kadeřnici či kosmetičku a poskytneme prostory, kde se mohou dámy připravit. Zvládneme zařídit dokonce i ohňostroj a poradíme si i s dalšími nevšedními přáními.

Svatební místa v okolí