Najdi své ideální místo pro svatební obřad nebo svatební hostinu.

  Menu   Vyhledávání

Hotel Nemojanský mlýn

Svatební místo

přírodní biotop v malebné Drahanské vrchovině

Místo pro svatební obřad i hostinu Vyškov u Brna
Poslat nezávaznou poptávku, nebo otázky
Termíny do 15.10.2018 jsou již plně obsazeny
  • Poskytuje ubytování: Ano
  • Kapacita ubytování: 30 osob
  • Kapacita hostiny: 66 osob
  • Místo se zahradou: Ano

Hotel Nemojanský mlýn se rád podílí na výjimečných událostech Věříme, že svatební den je právě takovou výjímečnou událostí, a proto Vám nabízíme svatební servis.

Rozhodnete-li se uspořádat svůj VELKÝ DEN v prostorách hotelu Nemojanský mlýn, můžete se spolehnout, že svatba proběhne přesně dle Vaší představy a stane se pro vás nezapomenutelným zážitkem. Nabízíme kompletní servis a nadstandartní služby, velkou výhodou je, že můžete svatební obřad uspořádat přímo v hotelovém areálu. Zde je nově vybudovaný svatební altán pro obřady pod širým nebem.

Nabízíme

Uspořádání slavnostní hostiny a veškerého cateringu – pronájem svatebních prostor 5.000,– Kč Ubytování svatebních hostů Foto-video projekci Živou či reprodukovanou hudbu Květinové aranžmá, včetně kompletní svatební výzdoby a další služby dle Vašeho přání Cenová kalkulace po osobní schůzce Nabízíme Vám také realizaci svatebního obřadu u nás v zahradě – cena 2.500,– Kč – obřad ve svatebním altánku. Svěřte Váš velký den do našich rukou a vyhněte se zbytečnému stresu. Rádi Vám poradíme a zajistíme vše podle Vašich představ.

Svatební atlas doporučuje: (4 z 5)

Podobná svatební místa

Golf resort Austerlitz

Slavkov u Brna

Golf resort Austerlitz

golfové hřiště ve Slavkově

EVC Švýcárna

Adamov

EVC Švýcárna

v přírodě v srdci Moravského krasu