Místo na svatební hostinu

Vila Kajetánka

Praha | Praha 6 - Břevnov

Celková kapacita 200 osob

Poskytuje ubytování Ne

Se zahradou Ano

Ve Vile Kajetánce, nádherné zahradní restauraci, situované uprostřed romantického parku s rybníčkem, Vám nabízíme široký výběr specialit nejen italské, ale i německé a rakouské kuchyně připravených zkušeným týmem kuchařů.

Restaurace Vila Kajetánka je s oblibou využívána pro konání různých rodinných oslav a firemních rautů tak i svatebních hostin a obřadu . Zajišťujeme i kompletní květinové výzdoby jak svatební tabule tak celého obřadu, hudbu, fotografa, doprovodné služby, koordinaci svatebního dne a další…

Kapacita venkovního posezení je více jak 150 míst a Více jak 200 míst uvnitř restaurace, které se nacházejí v několika místnostech.

Jídla v naší restauraci připravujeme dle originálních receptů z čerstvých surovin, tradičními postupy. Při přípravě našich jídel se snažíme využívat sezónních surovin. Pro naše hosty připravujeme také speciální akce jako jsou zvěřinové hody, grilované speciality, apod. Veškeré suroviny pro jídla v naší restauraci jsou pečlivě vybírány z nejkvalitnějších zdrojů.

Svatební místa v okolí