Najdi své ideální místo pro svatební obřad nebo svatební hostinu...

  Menu   Vyhledávání

Modrý mlýn

Svatební místo

Meleme, meleme akce

Místo pro svatební obřad i hostinu Byšice u Mělníka
Poslat nezávaznou poptávku, nebo otázky
  • Maximální kapacita: 250 osob
  • Poskytuje ubytování: Ne
  • Kapacita hostiny: 150 osob
  • Kapacita pro raut: 200 osob
  • Místo se zahradou: Ano

Mlýn Lejkov leží 8 km od Mělníka, 22 km severně od Prahy, 30 minut jízdy autem od obchodního centra Černý Most a OC Letňan. Pro Vaše soukromé slavnostní i neformální události Vám nabízíme pronájem vybaveného areálu bývalého mlýna.

Organizováním uzavřených akcí se zabýváme již 20 let, máme proto bohaté zkušenosti s přípravou prostor tak, abychom Vám pomohli uspořádat neformální a příjemný event. Výhodou prostoru u nás je, že si tu můžete „umlít“ akci podle svého gusta, v uzavřené společnosti, stranou od intravilánu obce, aniž by Vás o půlnoci kdokoli vyháněl.

Můžete si vybrat, zda si půjčíte prostor tak, jak je standardně uspořádán, nebo si jej svépomocí upravíte a sami předpřipravíte, popřípadě si objednáte služby a práci od nás. V případě zájmu můžete využít i náš fundus rekvizit, dekorací a kostýmů, ať už na originální a netradiční párty, nebo třeba „jen“ na fotokoutek pro památeční zvěčnění celé akce :-).

Standardní ubytování neposkytujeme, lze neformálně přespat v mlýnici a ve stanech Těšíme se, že Vám umeleme nezapomenutelný zážitek!