V+H Kučerovi

« Zpět na výpis všech referencí
image000

maminka ženicha

Za tu nejkrásnější svatbu chceme také MÓÓÓÓC poděkovat těm nejlepším svatebním koordinátorkám Míše a Andy. „Holky jste nejlepší!!!“ Já bych k tomu chtěla ještě dodat, že těmto dvěma skvělým holkám rozhodně nechybí cit, vkus, vtip, sehranost, úžasný vnitřní klid, který přenáší na ostatní, zkušenosti, nápaditost, láska k tomu,co dělají a právě proto, dokáží plnit sny nevěsty a připravit její svatbu tak, jak si jí ona přesně přeje.

Mají prostě upřímná srdce, šikovné ruce, takže svatební přípravy doladí k naprosté dokonalosti. Ještě jednou moc děkujeme a doporučujeme jejich služby každému , kdo chce mít svatbu podle svých vysněných přání!!!

Zaujaly jsme tě něčím?

Líbí se ti náš styl, svatby, které máme za sebou, nebo tě zaujalo něco z toho, co o nás říkají ti, s kým už jsme dřív svatbovaly? Ozvi se nám a nezávazně probereme také tvou / vaši představu.

Líbí se ti náš styl, svatby, které máme za sebou, nebo tě zaujalo něco z toho, co o nás říkají ti, s kým už jsme dřív svatbovaly? Ozvi se nám a nezávazně probereme také tvou / vaši představu.

Zavolat nám můžeš na číslo +420 604 364 134

Originalita, nové nápady a trendy

Svatby jsou naší vášní. Neustále se snažíme zdokonalovat a objevovat nové nápady a trendy. Rustikální svatba, vintage, "boho styl", nic nám není cizí. Pokud se nespokojíte s organzou a párem levných květin, jsme pro vás ty pravé.

Individuální přístup ke všem párům

Neškatulkujeme, nebalíčkujeme, každému se pokusíme vyjít vstříc, individuální přístup je pro nás samozřejmostí. Je to den s velkým "D" a my vám pomůžeme si ho maximálně užít dle vašich představ.

Pohádková svatba pro každého

Dokážeme vytvořit honosnou svatbu, ale proč to dělat, když mnohem důležitější je, aby byla opravdová. Plná rodiny, přátel a smíchu. Jednoduchost, lehkost, elegance s noblesou to jsou body, kterými se řídíme.

Svatba bez zcela zbytečného stresu

Naše zkušenosti a ověření dodavatelé vám ušetří spoustu času, peněz a zajistí klidný průběh celého dne. Poskytneme rady a nápady, vytvoříme koncept, vše vyjednáme a zařídíme. Pomůžeme vám ať už částečně nebo zajistíme kompletně svatbu na klíč.