S+M Vrhelovi

« Zpět na výpis všech referencí
ref_vrhelovi

nevěsta Simča

Svatba, událost, o které sní většina žen snad už od narození. Já rozhodně mezi tyto ženy nepatřila. Pro mě byla ideální svatba někde na úřadě a to jen v blízké kruhu rodinném a žádné to „divadýlko“ kolem. Pak si však můj svatební den vzala do rukou Míša a její kamarádka Andy a udělaly z něj naprosto dokonalou pohádku a za to jim budu do konce života vděčná. Vše bylo perfektně naplánované, vyzdobené a sladěné a to do posledního detailu.

Díky holkám jsme s mužem prožili den, na který nikdy nezapomeneme a troufám si říct, že ani ostatní zúčastnění. Bylo to prostě úžasné:)

Tímto bych vám chtěla moc poděkovat, že jste se mě ujaly a nedovolily, abych tak důležitý den prožila tak moc obyčejně. Míšo a Andy, jste skvělé!:)

 

"Tímto bych vám chtěla moc poděkovat, že jste se mě ujaly a nedovolily, abych tak důležitý den prožila tak moc obyčejně. Míšo a Andy, jste skvělé!:)"

Zaujaly jsme tě něčím?

Líbí se ti náš styl, svatby, které máme za sebou, nebo tě zaujalo něco z toho, co o nás říkají ti, s kým už jsme dřív svatbovaly? Ozvi se nám a nezávazně probereme také tvou / vaši představu.

Líbí se ti náš styl, svatby, které máme za sebou, nebo tě zaujalo něco z toho, co o nás říkají ti, s kým už jsme dřív svatbovaly? Ozvi se nám a nezávazně probereme také tvou / vaši představu.

Zavolat nám můžeš na číslo +420 604 364 134

Originalita, nové nápady a trendy

Svatby jsou naší vášní. Neustále se snažíme zdokonalovat a objevovat nové nápady a trendy. Rustikální svatba, vintage, "boho styl", nic nám není cizí. Pokud se nespokojíte s organzou a párem levných květin, jsme pro vás ty pravé.

Individuální přístup ke všem párům

Neškatulkujeme, nebalíčkujeme, každému se pokusíme vyjít vstříc, individuální přístup je pro nás samozřejmostí. Je to den s velkým "D" a my vám pomůžeme si ho maximálně užít dle vašich představ.

Pohádková svatba pro každého

Dokážeme vytvořit honosnou svatbu, ale proč to dělat, když mnohem důležitější je, aby byla opravdová. Plná rodiny, přátel a smíchu. Jednoduchost, lehkost, elegance s noblesou to jsou body, kterými se řídíme.

Svatba bez zcela zbytečného stresu

Naše zkušenosti a ověření dodavatelé vám ušetří spoustu času, peněz a zajistí klidný průběh celého dne. Poskytneme rady a nápady, vytvoříme koncept, vše vyjednáme a zařídíme. Pomůžeme vám ať už částečně nebo zajistíme kompletně svatbu na klíč.