V+H Kučerovi

« Zpět na výpis všech referencí
kucerovi_1

nevěsta Verunka

Míše a Andy budu vděčná dokonce života, že mi pomohly vykouzlit svatbu mých snů! Jsou to neskutečně šikovné a kreativní holky, mají spousty skvělých nápadů a svatbu pomohou udělat přesně takovou, jakou si představujete♥ Zároveň jsou i skvělými, veselými a milými společnicemi a přípravy s holkami po boku jsem si náramně užila! Nejlepší volba! Děkuji za vše!♥

Byly jste nejlepší!!!! opravdu z celého srdce děkujeme za vše, co jste pro nás vykouzlily!!!

 

"Míše a Andy budu vděčná dokonce života, že mi pomohly vykouzlit svatbu mých snů! "

Zaujaly jsme tě něčím?

Líbí se ti náš styl, svatby, které máme za sebou, nebo tě zaujalo něco z toho, co o nás říkají ti, s kým už jsme dřív svatbovaly? Ozvi se nám a nezávazně probereme také tvou / vaši představu.

Líbí se ti náš styl, svatby, které máme za sebou, nebo tě zaujalo něco z toho, co o nás říkají ti, s kým už jsme dřív svatbovaly? Ozvi se nám a nezávazně probereme také tvou / vaši představu.

Zavolat nám můžeš na číslo +420 604 364 134

Originalita, nové nápady a trendy

Svatby jsou naší vášní. Neustále se snažíme zdokonalovat a objevovat nové nápady a trendy. Rustikální svatba, vintage, "boho styl", nic nám není cizí. Pokud se nespokojíte s organzou a párem levných květin, jsme pro vás ty pravé.

Individuální přístup ke všem párům

Neškatulkujeme, nebalíčkujeme, každému se pokusíme vyjít vstříc, individuální přístup je pro nás samozřejmostí. Je to den s velkým "D" a my vám pomůžeme si ho maximálně užít dle vašich představ.

Pohádková svatba pro každého

Dokážeme vytvořit honosnou svatbu, ale proč to dělat, když mnohem důležitější je, aby byla opravdová. Plná rodiny, přátel a smíchu. Jednoduchost, lehkost, elegance s noblesou to jsou body, kterými se řídíme.

Svatba bez zcela zbytečného stresu

Naše zkušenosti a ověření dodavatelé vám ušetří spoustu času, peněz a zajistí klidný průběh celého dne. Poskytneme rady a nápady, vytvoříme koncept, vše vyjednáme a zařídíme. Pomůžeme vám ať už částečně nebo zajistíme kompletně svatbu na klíč.