Říkají o nás

Design a pečlivě promyšlenou koncepci ladíme do nejmenších maličkostí.
Hladký průběh celého dne je už jen třešničkou na dortu v celém svatebním koloběhu.

L+P Vávrovi

Lucka a Petr

L+P Vávrovi

 

"Můžeme jen vřele doporučit. Ochotné, přátelské, nic pro ně není překážkou. Andy a Míša jsou super dvojka, která se doplňuje a jsou velmi kreativní.…"

V+H Kučerovi

nevěsta Verunka

V+H Kučerovi

 

"Míše a Andy budu vděčná dokonce života, že mi pomohly vykouzlit svatbu mých snů! Jsou to neskutečně šikovné a kreativní holky, mají spousty skvělých…"

M+P Židovi

Markéta a Pavel

M+P Židovi

 

"Moc Vám děkujeme za úžasnou svatbu. Výzdoba nás naprosto ohromila, vše bylo perfektní. Jen škoda, že si náš svatební den nemůžeme znovu zopakovat.…"

V+Z Hájkovi

Veronika a Zdeněk

V+Z Hájkovi

 

"Ještě jednou moc děkujeme za úžasnou svatbu. Díky Vám jsme si ji užili více v poklidu. Krásná výzdoba, která nás naprosto ohromila, skvělý přístup a…"

K+D Vidunovi

Karolína a Dan

K+D Vidunovi

 

"Děkujeme Andy a Míše za pomoc s přípravami a samotným průběhem naší svatby. Styl a výzdoba přesně odrážela naše představy. Děvčata maji skvělý smysl…"

S+M Vrhelovi

nevěsta Simča

S+M Vrhelovi

 

"Svatba, událost, o které sní většina žen snad už od narození. Já rozhodně mezi tyto ženy nepatřila. Pro mě byla ideální svatba někde na úřadě a to…"

A+A Chmelenských

Alice a Adam

A+A Chmelenských

 

"Moc děkuji za pomoc ať už s plánováním, dekoracemi i koordinací celého našeho svatebního dne. Vše bylo super, bez chybičky, krásně sladěné do…"

V+H Kučerovi

maminka ženicha

V+H Kučerovi

 

"Za tu nejkrásnější svatbu chceme také MÓÓÓÓC poděkovat těm nejlepším svatebním koordinátorkám Míše a Andy. „Holky jste nejlepší!!!“ Já bych k tomu…"

Zaujaly jsme tě něčím?

Líbí se ti náš styl, svatby, které máme za sebou, nebo tě zaujalo něco z toho, co o nás říkají ti, s kým už jsme dřív svatbovaly? Ozvi se nám a nezávazně probereme také tvou / vaši představu.

Líbí se ti náš styl, svatby, které máme za sebou, nebo tě zaujalo něco z toho, co o nás říkají ti, s kým už jsme dřív svatbovaly? Ozvi se nám a nezávazně probereme také tvou / vaši představu.

Zavolat nám můžeš na číslo +420 604 364 134

Originalita, nové nápady a trendy

Svatby jsou naší vášní. Neustále se snažíme zdokonalovat a objevovat nové nápady a trendy. Rustikální svatba, vintage, "boho styl", nic nám není cizí. Pokud se nespokojíte s organzou a párem levných květin, jsme pro vás ty pravé.

Individuální přístup ke všem párům

Neškatulkujeme, nebalíčkujeme, každému se pokusíme vyjít vstříc, individuální přístup je pro nás samozřejmostí. Je to den s velkým "D" a my vám pomůžeme si ho maximálně užít dle vašich představ.

Pohádková svatba pro každého

Dokážeme vytvořit honosnou svatbu, ale proč to dělat, když mnohem důležitější je, aby byla opravdová. Plná rodiny, přátel a smíchu. Jednoduchost, lehkost, elegance s noblesou to jsou body, kterými se řídíme.

Svatba bez zcela zbytečného stresu

Naše zkušenosti a ověření dodavatelé vám ušetří spoustu času, peněz a zajistí klidný průběh celého dne. Poskytneme rady a nápady, vytvoříme koncept, vše vyjednáme a zařídíme. Pomůžeme vám ať už částečně nebo zajistíme kompletně svatbu na klíč.