Kdo jsme

Jsme dvě obyčejné holky. Nejlepší kamarádky. Blondýnka a bruneta. Snílek a realistka.
Krásně se doplňujeme a výsledek našeho souznění prý stojí za to.

Míša

Míša Schwarzová

komunikační spojka praktické nápady plánování a koordinace blondýnka realistka smysl pro detail

Rozhodla jsem se využít zkušenosti ze své svatby a pomoci dalším nevěstám s jejich opravdu vysněným dnem.

Duší manažerka a rozená koordinátorka. Organizování čehokoli mi není cizí. Vše musí být perfektní a dokonale naplánované do posledního detailu. Zkušenosti a cvik mám nejen z náplně minulých zaměstnání, ale i z akcí s maminkami na mateřské. Jsem hnací motor naší dvojky a uzemňující prvek tvořivé Andy. Pokusím se splnit každý požadavek či sen. Větu "to nelze" dělám, že neznám.

Andy

Andy Machková

cit pro krásno home-made dekorace do-it-yourself kreativita snílek brunetka

Baví mě vymýšlet nové styly a nerada proudím s davem. Osobitost je v každém z nás, jen je potřeba dát jí průchod.

Do světa svateb jsem vplula úplnou náhodou. Bývalá letuška a advokátní asistentka, která se konečně našla v prostředí designu a dekorování. Baví mě vymýšlet nové styly a nerada proudím s davem. Mám ráda krásné věci a ráda se jimi obklopuji. A krásný a dokonalý pro mě musí být i svatební den každé nevěsty. Když pak vidím její rozzářené oči, hřeje mě pocit dobře odvedené práce.

Zaujaly jsme tě něčím?

Líbí se ti náš styl, svatby, které máme za sebou, nebo tě zaujalo něco z toho, co o nás říkají ti, s kým už jsme dřív svatbovaly? Ozvi se nám a nezávazně probereme také tvou / vaši představu.

Líbí se ti náš styl, svatby, které máme za sebou, nebo tě zaujalo něco z toho, co o nás říkají ti, s kým už jsme dřív svatbovaly? Ozvi se nám a nezávazně probereme také tvou / vaši představu.

Zavolat nám můžeš na číslo +420 604 364 134

Originalita, nové nápady a trendy

Svatby jsou naší vášní. Neustále se snažíme zdokonalovat a objevovat nové nápady a trendy. Rustikální svatba, vintage, "boho styl", nic nám není cizí. Pokud se nespokojíte s organzou a párem levných květin, jsme pro vás ty pravé.

Individuální přístup ke všem párům

Neškatulkujeme, nebalíčkujeme, každému se pokusíme vyjít vstříc, individuální přístup je pro nás samozřejmostí. Je to den s velkým "D" a my vám pomůžeme si ho maximálně užít dle vašich představ.

Pohádková svatba pro každého

Dokážeme vytvořit honosnou svatbu, ale proč to dělat, když mnohem důležitější je, aby byla opravdová. Plná rodiny, přátel a smíchu. Jednoduchost, lehkost, elegance s noblesou to jsou body, kterými se řídíme.

Svatba bez zcela zbytečného stresu

Naše zkušenosti a ověření dodavatelé vám ušetří spoustu času, peněz a zajistí klidný průběh celého dne. Poskytneme rady a nápady, vytvoříme koncept, vše vyjednáme a zařídíme. Pomůžeme vám ať už částečně nebo zajistíme kompletně svatbu na klíč.