3 kroky

pro váš životní den

Kde

Pomůžeme vám najít vysněné místo pro svatební den.

Svatební místa
Kdo

Zajistíme květiny a vše, co ke svatebnímu dni patří.

Ověření dodavatelé
Jak

Svůj den si užijete, protože se o vše staráme my.

Dokonalý den
Verča a Honzík
Svatební galerie 7. července 2017 Verča a Honzík
Říkají o nás
L+P Vávrovi

"Můžeme jen vřele doporučit. Ochotné, přátelské, nic pro ně není překážkou. Andy a Míša jsou super dvojka, která se doplňuje a jsou velmi kreativní.…"

Celé vyjádření L+P Vávrovi

Koordinace svatebního dne

Průběh svatebního dne by neměli řídit nevěsta nebo ženich. Ti by si ho měli naopak maximálně užít a ne se zabývat desítkami drobných starostí, které každá svatba obnáší.

Koordinace svatebního dne, ať už se jedná o usazení svatebčanů při obřadu, načasování odjezdu kolony, ladění průběhu oslavy, nebo třeba rozplánování překvapení od kamarádů a svatebčanů, aby všechno sedělo do harmonogramu, to všechno (a více) jsou položky, které si rády vezmeme do rukou.

Svatební kytice a dekorace

Zastaneme služby několika dodavatelů naráz. Nejprve společně zapracujeme na tom, abychom určili styl, ve kterém by se celá svatba měla odehrávat.

Do zvoleného stylu pak sedí jak květina od profi floristky, tak i všechny další dekorace nejen na svatební tabuli, ale také do dalších interiérů a venkovních prostor. Podívejte se do naší svatební galerie jaké úžasné home-made svatební dekorace už jsme pro nevěsty připravily. A moc rády to uděláme i pro tebe.

Rozlučka se svobodou

Svatba je velký životní krok, na který je potřeba se pořádně koncentrovat. Rozlučka se svobodou se stala už tradičním předsvatebním prvkem nejen pro ženicha, ale také pro nevěstu.

Při každé rozlučce se toho dá kvantum zažít, ale tím lépe musí být organizovaná - koordinovat účastníky, zajistit lokality (je libo outdoor, salonek, nebo třeba loď), objednat zábavu (ať už je to paintball, degustace rumů, nebo něco ještě peprnějšího). Tohle my zkrátka umíme.

Blog

Sladký bufet neboli sweet bar nesmí chybět ani na Vaší svatbě 25.2. 2018

Sladký bufet neboli sweet bar nesmí chybět ani na Vaší svatbě

Francouzské makronky, tartaletky, cupcakes, mini dortíčky, čokoládová fontána, kremrole – to je jen…

BOHO svatba 11.2. 2018

BOHO svatba

Když jsme se s mým mužem rozhodli, že konečně uděláme ten obrovský krok do neznáma, kterému se říká…

Zimní svatební kytice 28.1. 2018

Zimní svatební kytice

Nezáleží na tom, jestli je váš svatební den zalitý sluncem nebo zem pokrývají mrazivé sněhové…

Líbí se ti náš styl, svatby, které máme za sebou, nebo tě zaujalo něco z toho, co o nás říkají ti, s kým už jsme dřív svatbovaly? Ozvi se nám a nezávazně probereme také tvou / vaši představu.

Zavolat nám můžeš na číslo +420 604 364 134