Letenský zámeček

Svatební místo

noblesní restaurace uprostřed Letenských sadů

Místo pro svatební obřad i hostinu Praha 7
Poslat nezávaznou poptávku, nebo otázky
  • Maximální kapacita: 120 osob
  • Poskytuje ubytování: Ne
  • Místo se zahradou: Ano

Letenský zámeček je jedinečná restaurace v srdci Letenských sadů s nádherným výhledem na historické jádro Prahy. Harmonicky se tu snoubí více než stoletá tradice restauratérského řemesla s moderními gastronomickými trendy a upřímným zájmem o zákazníka. To vše v noblesních interiérech dýchajících nevtíravým luxusem a umocněných impozantním panoramatem Starého Města pražského. Rozmanité možnosti Letenského zámečku dokonale naplní vaše představy, ať už chystáte intimní oslavu, privátní večírek pro užší společnost, opulentní raut, divokou párty či důstojnou firemní akci. Obzvláštní péči věnujeme svatebním hostinám, v případě zájmu zajišťujeme kromě precizního kompletního servisu i svatební obřady. Nabízíme kompletní svatební servis: vy se můžete plně věnovat svatebnímu veselí, my se postaráme o zbytek!

S radostí vás uvítáme v noblesních interiérech s majestátní vyhlídkou na historické jádro Prahy a zapojíme do vašich služeb fantazii a um místních šéfkuchařů, profesionalitu číšníků a bohaté organizační zkušenosti.

Hostiny a rauty až pro sto dvacet hostů povýšíme na skutečné kulinářské zážitky a doprovodíme je okouzlující živou hudbu. Stačí jen vybrat si z našich svatebních menu či nabídky open barů. Zajistíme svatební obřad, květinovou výzdobu, ozvučení sálů, tisk menu a další nezbytné drobnosti. Vše samozřejmě vstřícně, ochotně a s důrazem na vaši naprostou spokojenost. Zkrátka jako na zámku.

Svatební atlas doporučuje: (4 z 5)

Podobná svatební místa

Letenský zámeček

Praha 7

Letenský zámeček

noblesní restaurace uprostřed Letenských sadů

Zámek Veltrusy

Veltrusy

Zámek Veltrusy

lovecký zámeček s barokní zahradou

Penzion U Stromu

Lhota u Kladna

Penzion U Stromu

penzion ve stylu venkovského statku

Křížovnická bašta

Tursko

Křížovnická bašta

moderní restaurace s mezinárodní kuchyní