Najdi své ideální místo pro svatební obřad nebo svatební hostinu...

  Menu   Vyhledávání


Penzion Spálený mlýn

Svatební místo

penzion v klidném prostředí lesa

Místo pro svatební obřad i hostinu Mníšek pod Brdy
Poslat nezávaznou poptávku, nebo otázky
  • Maximální kapacita: 80 osob
  • Poskytuje ubytování: Ano
  • Kapacita ubytování: 35 osob
  • Místo se zahradou: Ano

Spálený mlýn je posazený v údolí na soutoku potoků a nabízí klidné prostředí v lese, kde nevedou nevedou rušné silnice. Můžete vyrážet na vycházky do lesa, na výlety na kole nebo do blízké Líšnice na golf. Pro milovníky romantiky se nabízí posezení v klidu na zahrádce za penzionem.

Hledáte-li to nejkrásnější místo pro obřad v přírodě, kde splní všechna vaše přání – i ta, na která jste ještě ani nepomysleli, jste u nás správně. Rádi vám poskytneme nebo sprostředkujeme svatbu na klíč a zařídíme vše potřebné pro vaši romantickou svatbu v přírodě nedaleko od Prahy.

Jsme tým, ve kterém má každý z nás své důležité místo: samozřejmě, že nejdůležitější jsou naši skvělí kuchaři, ale paní provozní s přehledem o všem, rychlé servírky a číšníci, stejně jako pečlivé pokojské nemají o nic menší význam. Ceníme si i práce pomocníka na mytí nádobí pro jeho ochotu a věčně dobrou náladu. Jsme jako orchestr, který se dobře diriguje.

Náš tým doplňují zkušení svatební profesionálové, díky kterým si můžete užít v klidu svatbu i svatební přípravy.

Spálený mlýn disponuje různě velkým prostorami, takže můžete oslavit svatbu a s vámi 80 hostů na zastřešené grilterase, ale se stejnou péčí se postaráme o oslavu jen se svědky v malém salonku, konferenčním sále pro 56 hostů nebo v klubu pro 20 hostů.

V letní svatební sezoně nabízí využití romantický svatební altán na zahradě a v zimě zase můžete zažít svatbu v klubu u krbu, při které nebudete ochuzeni o romantiku díky naší výzdobě.