Najdi své ideální místo pro svatební obřad nebo svatební hostinu.

  Menu   Vyhledávání

Trojanův mlýn

Svatební místo

mlýn s více než dvousetletou historií

Místo pro svatební obřad i hostinu Praha 6
Poslat nezávaznou poptávku, nebo otázky
  • Poskytuje ubytování: Ano
  • Místo se zahradou: Ano

Trojanův mlýn se nachází na území Prahy 6 v městské části Suchdol pouze 15 minut od centra města a přesto uprostřed nádherného prostředí přírodní rezervace Tiché údolí. Kopcovitý terén civilizací téměř nedotčené přírody, syrová krása původních budov a všudypřítomný klid společně vytváří neopakovatelnou atmosféru.

Více než dvousetletá tradice osídlení mlýna a jeho jedinečná stále živá historie z něj dělá ideální místo pro filmování nebo pořádání společenských akcí jako jsou firemní oslavy nebo třeba svatby.

Svatbu zde můžete mít i s obřadem a na přání vám zajistíme catering popř. živou hudbu. Doba pronájmu pro svatbu může být na jeden den, tj. do 24h anebo na dva dny do 2h, kdy se uzavírají do 7h rána vnitřní prostory. Přespat je zde možné na přilehlých pozemcích mlýna ve vlastních stanech nebo si zajistit penzion vzdálený cca 500m od mlýna. V ceně pronájmu nejsou zahrnuty toalety (toitoi nutno objednat), úpravy přilehlých pozemků mlýna ani topivové dříví do krbu. Je to zcela na Vás, zda si svatbu včetně pohoštění a obřadu zorganizujete zcela sami, či zvolíte možnost si vybrat cateringovou společnost, hudební kapely, vizážistku apod. přímo u nás. Rádi poradíme a pomůžeme!

Pohoštění je možné uskutečnit venku či v prostorné mlýnici a v místnosti s malým romantickým krbem. Přespat je zde možné na přilehlých pozemcích mlýna ve vlastních stanech nebo si zajistit penzion vzdálený cca 500m od mlýna. Nově k dispozici i taneční podium pod krásnou starou lípou.

Svatební atlas doporučuje: (4 z 5)

Podobná svatební místa

Hotel Astra

Srby

Hotel Astra

hotel v tichém lesním prostředí