Najdi své ideální místo pro svatební obřad nebo svatební hostinu.

  Menu   Vyhledávání

Rezidence Liběchov

Svatební místo

Místo pro svatební obřad i hostinu Liběchov
Poslat nezávaznou poptávku, nebo otázky
  • Maximální kapacita: 150 osob
  • Poskytuje ubytování: Ano
  • Kapacita ubytování: 35 osob
  • Místo se zahradou: Ano

Můžete využít komfort svatebního obřadu, hostiny a veselice v jednom místě.

V krásné stylové zahradě s tekoucí kaskádou pro vás připravíme svatební obřad občanský, církevní nebo registrované partnerství.

Individuálně s Vámi zrealizujeme Vaše představy a náměty od příjezdu a ubytování svatebních hostů, obřadu, svatebního oběda nebo rautu, zajištění dortu, floristy, dekorace, fotografa nebo kamery, hudby a konečně večerní svatební veselice.

Využíváme služeb již osvědčených dodavatelů.

Rezidence Liběchov je exkluzivní místo s neopakovatelnou atmosférou. Vila z 30.let postavená na kopci, nedaleko hradu Kokořín. V elegantním prostředí vily z 30.let ve stylu art deco s nevšední atmosférou prožijete svůj vysněný svatební den. Také Vaši hosté zajisté ocení vkusnost, eleganci a harmonii celé svatby.

Nemusíte se u nás trápit nepřízní počasí ,jsme připraveni na každou alternativu. V oranžerie s kapacitou až 120 lidí je místo, kde jste v přímém kontaktu s přírodou s nádherným výhledem do Kokořínského údolí , rozsáhlé rezidenční zahrady a lesoparku, které Vás upoutají kouzlem barev v každém ročním období.

Možná je pro Vás lákavá i nabídka, že hotel, zahrada, terasa , oranžerie a restaurace vše v dokonalé eleganci a stylu bude ve Váš svatební den k dispozici exkluzivně jenom pro Vás.

Svatební atlas doporučuje: (4 z 5)

Podobná svatební místa

Hotel Vavřinec

Roudnice nad Labem

Hotel Vavřinec

hotel s 800letou tradicí přímo na náměstí