Najdi své ideální místo pro svatební obřad nebo svatební hostinu.

  Menu   Vyhledávání

Hotel Centrum

Svatební místo

ideální místo pro Váš, nejen svatební, den

Místo pro svatební obřad i hostinu Hotel Centrum Komenského 384, 753 01,
Poslat nezávaznou poptávku, nebo otázky
  • Maximální kapacita: 100 osob
  • Poskytuje ubytování: Ano
  • Kapacita ubytování: 60 osob
  • Místo se zahradou: Ne

Hotel Centrum je umístěn v samotném historické centru města Hranice a je ideálním místem pro Váš svatební den. Je vzdálen pouze pár kroků od několika krásných obřadních míst – zámecké zahrady, zámku, kostela, obřadní síně aj. a přitom nabízí pohodlné a bezpečné parkování přímo před budovou.

Budete-li chtít, rádi na sebe převezmeme veškeré starosti spojené s Vaším dnem. Zařídíme Vám vše od obřadu až po celou svatební hostinu na klíč, abyste se mohli plně věnovat tomu, co je skutečně důležité. V případě, že by svatební obřad nebo hostina neprobíhala u nás, zajistíme Vám catering i na jiném, Vámi vysněném, místě, a to včetně zajištění inventáře a dopravy.

Součástí našeho komplexu je velký sál s kapacitou až 100 osob. Je vybaven klimatizací, zabudovaným projektorem (skvělým pro promítání fotek či videí novomanželů), barem, rautovými stoly. K dispozici je i místo pro hudební doprovod a taneční parket. Dále můžete pro svatební hostinu využít i salónek s kapacitou až 30 osob i naše restaurace s terasou.

Ubytování nabízíme až pro 60 osob ve třech různých kategoriích. Pro svatební hosty nabízíme speciální svatební cenu, pro novomanžele pokoj včetně výzdoby, občerstvení a snídaně.

Rádi se postaráme o to, aby Váš velký den byl tím nejkrásnějším a vy na něj celý život s láskou vzpomínali. Naše heslo je jednoduše a dokonale.

Těšíme se na Vás.

Svatební atlas doporučuje: (5 z 5)

Podobná svatební místa

Areál Stará střelnice

Hranice

Areál Stará střelnice

romantické prostředí v prvorepublikovém stylu

Hotel Centrum

Hotel Centrum Komenského 384, 753 01,

Hotel Centrum

ideální místo pro Váš, nejen svatební, den