Najdi své ideální místo pro svatební obřad nebo svatební hostinu.

  Menu   Vyhledávání

Kavárna Pavilon Grébovka

Svatební místo

Místo pro svatební obřad i hostinu Praha
Poslat nezávaznou poptávku, nebo otázky
  • Poskytuje ubytování: Ne
  • Místo se zahradou: Ano

Moderně zrekonstruovaný pavilon, který se nachází v samém srdci Havlíčkových sadů, je ideálním místem pro uspořádání romantické i moderní svatby až pro tisíc hostů s využitím prostor parku.

Po většinu roku rozkvetlý a zelený park, historický nádech pavilonu a perfektní svatební servis – to je kouzelná formule pro vaši dokonalou svatbu. Odsud se bude svatební fotoalbum dělat jedna radost.

Pavilion Grébovka je uznaný jako oficiální oddací místo, díky tomu si u nás můžete užít celý svatební den včetně obřadu bez nutnosti přejíždění. Získáte tak více času užít si váš velký den a věnovat se jak jeden druhému, tak i vašim hostům. Prostory pavilonu se přizpůsobí velkolepé svatbě pro stovky hostů, ale i jednoduché hostině v rodinném duchu.

Za každého počasí a po celý rok

Letní teploty, zelenající se tráva a kvetoucí keře. Trojice požadavků, které nechybí na seznamu snad žádné nevěstě. Co když ale počasí nepřeje? To v Grébovce nevadí. Pavilon je totiž připravený na vše a přesun svatební hostiny či obřadu do vnitřních prostor je hračka. Navíc to vaší svatbě neubere na kráse.

Nechcete se brát v létě? I na to myslíme. Víme totiž, že i zimní svatby mají své kouzlo.

Svatební atlas doporučuje: (5 z 5)

Podobná svatební místa

Sokolovna Průhonice

Průhonice

Sokolovna Průhonice

tak trochu jiná sokolovna

Staroboleslavský Dvůr

Stará Boleslav, ul. Mělnická

Staroboleslavský Dvůr