Místo na svatební obřad i hostinu

Nový zámek Kostelec nad Orlicí

Královéhradecký kraj | Kostelec nad Orlicí

Celková kapacita 120 osob

Poskytuje ubytování Ne

Se zahradou Ano

Kapacita na hostinu 30 osob

Kapacita na raut 70 osob

Vážení snoubenci, vítáme Vás v Novém zámku v Kostelci nad Orlicí.

Pokud hledáte reprezentativní a příjemné místo pro Váš svatební obřad vězte, že jste na tom správném. Pečlivě rekonstruovaný zámek patří starobylému šlechtickému rodu Kinských a jeho současný majitel a správce, pan František Kinský vás také může, coby starosta města, oddat.

Ať už si pro konání obřadu vyberete Zrcadlový sál nebo stín takřka dvousetletého platanu, vždy Vám nabídneme kvalitní služby a veškerý servis tak, aby se tento den stal pro Vás opravdu jedním z nejkrásnějších.

V Zrcadlovém sále je pro vás a vaše hosty připraveno 40 míst k sezení (menší počet lze upravit dle aktuálního požadavku). Celková kapacita Zrcadlového sálu je zhruba 100 hostů (sedících i stojících).

Svatební obřady v exteriéru probíhají na oblíbeném místě, pod korunou platanu uprostřed parku. Kapacita venkovního sezení je 40 míst a celkový počet hostů je v exteriéru neomezený.

V případě, že máte objednaný obřad v exteriéru a počasí tomu nepřeje, prší a je chladno, nezoufejte. Na tuto situaci jsme připraveni. Po vzájemné dohodě přesunujeme obřad do Zrcadlového sálu, kde jedinou vodou jsou slzy štěstí.

Svatební hostinu či raut vám připraví v Toniově zámecké kavárně a restauraci. O její chod, skvělou kuchyni a kvalitní služby se stará syn majitele zámku Kristian Kinský se svou ženou Hanou. Restauraci s prostornou terasou najdete přímo v areálu zámku.

Adresa Nový zámek Kostelec nad Orlicí, Komenského 266, 517 41 Kostelec nad Orlicí

Svatební místa v okolí