Najdi své ideální místo pro svatební obřad nebo svatební hostinu...

  Menu   Vyhledávání

U Krobiána

Svatební místo

tématická restaurace z období počátku 20. století

Místo pro svatební hostinu Beroun
Poslat nezávaznou poptávku, nebo otázky
  • Maximální kapacita: 40 osob
  • Poskytuje ubytování: Ano
  • Kapacita ubytování: 7 osob
  • Místo se zahradou: Ano

Chráněná krajinná oblast Český kras je zařazena v seznamu UNESCO mezi evropská chráněná území 1.stupně, a to pro výskyt mimořádné flóry a fauny jakož i geologických útvarů a klimatu. Na poměrně malé ploše se zde nachází nejen krásná příroda, která každoročně láká množství turistů pěšky a na kolech, ale oblast má i významné kulturní památky které magicky přitahují nespočet návštěvníků z tuzemska i ciziny. Následně alespoň v kostce ty nejdůležitější místa regionu:

• Hostim – je místo v Národní přírodní rezervaci Karlštejn. Hostim leží v údolí obklopeném ostřejší hradbou vápencových skal i zaoblenými zalesněnými vrchy. Hostim sice patří k městu Beroun, ale v Berouně se o Hostimi prakticky neví. Na stránkách města jsme při hledání výrazu Hostim nalezli pouze Hostimskou ulici a ta prochází pouze Berounem samotným. Při pohledu na Hostim snad nejvíce zaujme skalní hradba Třesina, kterou jen těsně před vesnicí proráží potok Loděnice (známější pod místím označením Kačák).

V naší útulné hospůdce z ní vybíráme to nejlepší. Držíme se tradičních postupů a receptů, využíváme co nejvíce surovin domácích výrobců (zvláště pak masa, které pochází z okolních farem).

Svatební atlas doporučuje: (4 z 5)