Najdi své ideální místo pro svatební obřad nebo svatební hostinu...

  Menu   Vyhledávání

Restaurace Square

Svatební místo

rodinná restaurace ve sklepních prostorách

Místo pro svatební hostinu Unhošť
Poslat nezávaznou poptávku, nebo otázky
  • Maximální kapacita: 90 osob
  • Poskytuje ubytování: Ne
  • Místo se zahradou: Ne

Rodinná restaurace Square vznikla v roce 2009 (v té době pod názvem Restaurace Sirija) v našem rodném městě Unhošť. Naše restaurace se od počátku soustředí na americkou gastronomii. Patří mezi první restaurace ve Středočeském kraji, které se touto tematikou prosadily. V roce 2011 jsme se přestěhovali na nynější místo. Proběhla rozsáhlá rekonstrukce a přejmenování na Restaurant music club Square. Poslední velká změna proběhla v roce 2015. Rozhodli jsme se ještě více zútulnit a vylepšit interiér restaurace a rozšířili nabídku pokrmů.

Základem naší americké kuchyně jsou především „čerstvé HOME MADE pokrmy“, proto u nás nenaleznete žádné chemické přísady a náhražky.

Ve spolupráci s rodinnou pražírnou kávy Caffé Prokopio nyní nejsme pouze restaurace, ale také kavárna. Můžete si u nás vychutnat poctivě praženou kávu, zákusky a dezerty domácí výroby. Sklepní prostory dodávají ideální harmonii a skvělé místo pro posezení, odpočinek a načerpání energie. V letních měsících Vás zchladí naše sklepní prostory nebo si naopak můžete vychutnat kávu na naší venkovní zahrádce na Unhošťském náměstí.

Naše restaurace Square se nachází ve sklepních prostorách jednoho z nejstarších domů v Unhošti, kde se dřív skladovaly sudy pro zájezdní hostinec. Přijďte si k nám vychutnat tu jedinečnou atmosféru.

Svatební atlas doporučuje: (4 z 5)