U Smrku

Svatební místo

restaurace

Místo pro svatební hostinu Jeneč
Poslat nezávaznou poptávku, nebo otázky
  • Maximální kapacita: 43 osob
  • Poskytuje ubytování: Ano
  • Kapacita ubytování: 4 osob
  • Místo se zahradou: Ano

Restaurace s počtem 43 míst. Široký sortiment naší kuchyně zajišťují kuchaři se zahraniční praxí, z čehož vychází i náš jídelní lístek s internacionální kuchyní. Najdete zde prvky Čínské, Indické a Japonské kuchyně. Na své si přijdou i vegetariáni, milovníci Italské, Mexické a samozřejmě naší České a Evropské kuchyně. Hlavní důraz klademe na zdravou výživu a prvky moderní kuchyně, zeleninové saláty, salátové kombinace s masem, sýry nebo rybou.

K restauraci patří i zahrádka s kapacitou 36 míst, situovaná na jihovýchodní stranu, což zaručuje slunce od ranních do odpoledních hodin. Pohodu a klid vylepšuje jezírko s potůčkem a rybkami. Zahrádku lze využít v letních měsících k různým oslavám. Velkou předností je venkovní grilování různých mas, ryb i zvěřiny s možností živé hudby.

Ve sklepních prostorách naší restaurace nabízíme příjemné zázemí pro nekuřáky. Náš nekuřácký salónek s vlastním barem a kapacitou dle uspořádání 22 až 27 míst nabízí kompletní sortiment naší restaurace i baru. Salónek nabízí dostatek soukromí pro menší svatby a rodinné oslavy.

Váš svatební den zorganizujeme do nejmenších detailů. Od zapůjčení svatebních šatů, kadeřnických, aranžérských a dekorativních služeb. Kompletní gastronomický servis jsme schopni poskytnout prakticky kdekoliv.

Svatební atlas doporučuje: (4 z 5)

Podobná svatební místa

Restaurace U Kohouta

Jesenice u Prahy

Restaurace U Kohouta

Lidový dům

Řevnice

Lidový dům

"Liďák" moderní sportovní hotel

Lidická Galerie

Lidice

Lidická Galerie

restaurace

Penzion Rochota

Rochoty

Penzion Rochota

ticho, klid a relaxace v brdských lesích...