Místo na svatební obřad i hostinu

Restaurace Pod Zámkem

Praha | Průhonice

Celková kapacita 120 osob

Poskytuje ubytování Ne

Se zahradou Ano

Kapacita na hostinu 120 osob

Jistě chcete, aby svatba patřila mezi nejkrásnější dny vašeho života. Já i mí kolegové vám rádi pomůžeme připravit takový obřad i hostinu, na kterou budete vzpomínat vy i vaši přátelé.

Pohádková atmosféra naší restaurace a okolí, prvotřídní kuchyně i naše dlouholetá spolehlivost a profesionalita, to jsou záruky, že váš svatební den proběhne tak, jak si budete přát. Ačkoliv každý rok připravíme několik desítek svatebních obřadů a hostin, soustředíme se na každý detail, posloucháme přání svatebčanů a máme radost z toho, že každá svatba u nás je opravdu jedinečná.

Vše Vám uspořádáme dle vašeho přání pro kapacitu až 120 osob uvnitř restaurace a dalších 70 hostů usadíme na terase. Svatební obřady organizujeme jak v restauraci, tak na naší terase s romantickým výhledem na Průhonický zámek. Večerní zábava se dá ještě navíc propojit s barem, který je v přízemí budovy také s vlastním vstupem na zahradu.

Prostor naší restaurace je laděn do skandinávského stylu, který je v horkých letních měsících plně klimatizován, tudíž Vám i Vašim hostům je dopřáno úplného komfortu.

Chcete-li, aby vaše svatba byla nejen pohádková, ale hlavně taková, jakou jste si ji vysnili, pojďme se potkat. Poslechneme si vaše představy a připravíme pro vás právě takovou svatbu, jakou si budete přát.

Těšíme se na vás, Jan Pýcha a kolegové

Svatební místa v okolí