Najdi své ideální místo pro svatební obřad nebo svatební hostinu.

  Menu   Vyhledávání

Farma Smrhov

Svatební místo

Místo pro svatební obřad i hostinu Smrhov
Poslat nezávaznou poptávku, nebo otázky
  • Poskytuje ubytování: Ano
  • Kapacita ubytování: 20 osob
  • Místo se zahradou: Ano

Svatba v Jižních Čechách Farma Smrhov je ideálním místem pro konání svatebního obřadu i hostiny. Vyberte si pro svůj výjimečný den i výjimečné místo. Užijte si klid, soukromí, krásnou přírodu a svou svatbu uspořádejte na farmě v Jižních Čechách.

SVATEBNÍ OBŘAD Své ano si můžete říci přímo pod širým nebem. V případě nepřízně počasí je možné přesunout se do kryté části či mít v záloze párty stany.

SVATEBNÍ TABULE Pomůžeme Vám i s cateringem, a to díky naší spřátelené českobudějovické restauraci Naše farma. Pokrmy zde vaří z vlastních surovin anebo ze spřátelených farem z Jižních Čech. Připraví Vám klasické svatební menu anebo pohoštění formou rautu. Domluvíte se s nimi i na svatebním dortu, zákuscích a nápojích.

NOCLEH Kapacita farmy pro spaní je 14 pevných lůžek + 6 přistýlek. Pokud byste měli zájem o zajištění ubytování pro větší počet svatebních hostů, rádi Vám domluvíme výhodnou nabídku v naší spřátelené českobudějovické Residenci U Černé věže. Prostory farmy jsou rozlehlé, takže není problém najít místo i pro postavení stanů.

SVATEBNÍ FOTOGRAFIE Máme pro Vás doporučení i na šikovné a milé fotografy, kteří Váš výjimečný den zachytí v tom pravém světle. Nebude problém se s nimi domluvit i na svatebním videu.

Svatební atlas doporučuje: (4 z 5)

Podobná svatební místa

Statek Kloubek

Mirkovice

Statek Kloubek

selský statek v malé vesničce

Martinský Mlýn

Hrádek

Martinský Mlýn

staročeský mlýn v Novohradských horách

Penzion Kamínek

Nové Hrady

Penzion Kamínek

samota, klid a příroda u Nových Hradů

Kvítkův Dvůr

Český Krumlov

Kvítkův Dvůr