Najdi své ideální místo pro svatební obřad nebo svatební hostinu.

  Menu   Vyhledávání

Areál Na mlýně

Svatební místo

relax v podhůří Beskyd

Poslat nezávaznou poptávku, nebo otázky
  • Poskytuje ubytování: Ano
  • Místo se zahradou: Ano

Svatba je jedinečná a nezapomenutelná událost v životě každého z nás. Naplánujte si vlastní svatbu v našem krásném areálu a my Vám ji připravíme podle Vašich představ na klíč.

Snídaně u nevěsty Nechte své hosty se scházet přímo u nás v Areálu. Hosté se občerství a naladí, Vám odpadnou starosti s přípravou občerstvení a následným úklidem, zdobením aut nebo transportem Vašich hostů k obřadu. Slavností odřad Máme k dispozici 3 slunná místa: U Kapličky, Na Náměstíčku, U Koliby Kdyby jen náhodou počasí nepřálo, máme místo Nad Náhonem, je kryté a taky romantické a v přírodě.

Slavnostní oběd: Než hosté usednou ke slavnostnímu menu nebo ochutnají něco ze svatebního buffetu, je chvíle na welcome drink nebo aperitiv, kde Vaší svědci mohou pronésti proslov či přání do života. Slavnostní menu připravíme přesně podle přání Předkrm, polévka, hlavního chod nebo svatební buffet? Následuje chvíle na odpočinek, procházku, vyvětrání, partnerské fotky jen Vás. Hosté se baví dortem s kávou a tak trochu jim chvíli můžete chybět :-)

Když se vrátíte, večerní buffet nebo grilování může odstartovat svatební párty A opět, neváhejte nás oslovit s Vaší představou! Průběžně budeme doplňovat svatební stůl, aby hosté mohli objevovat nové a nové chutě

Zajistíme kompletní svatební servis – možnost obřadu přímo v areálu Mlýna

Svatební atlas doporučuje: (5 z 5)

Podobná svatební místa

Beltine forest hotel

Beskydy

Beltine forest hotel

hotel s okouzlujícím výhledem na Lysou horu

Jaškovská krčma

Těrlicko

Jaškovská krčma

stylová středověká krčma