Starý Mlýn u Byšic

Svatební místo

zrekonstruovaný mlýn uprostřed středočeské přírody

Místo pro svatební obřad i hostinu Byšice
Poslat nezávaznou poptávku, nebo otázky
  • Poskytuje ubytování: Ano
  • Kapacita ubytování: 20 osob
  • Kapacita hostiny: 60 osob
  • Místo se zahradou: Ano

POSLEDNÍ VOLNÝ TERMÍN PRO POŘÁDÁNÍ SVATBY V LETOŠNÍM ROCE – 25. květen 2018. Velice děkujeme za Váš zájem a důvěru. Nyní bude na Mlýně probíhat další část rekonstrukce, zimní svatby proto nepořádáme.

Toužíte po svatbě v romantickém prostředí částečně zrekonstruovaného mlýna v těsné blízkosti rybníků uprostřed krásné středočeské přírody?

Starý Mlýn leží u obce Byšice, v dojezdové vzdálenosti 12 km od Mělníka a 28 km z Prahy – Letňan. Nabízíme vám uspořádání vaší svatby nebo jiné akce, celý areál bude uzavřen pouze pro vaši společnost.

Váš velký den vám pomůžeme uspořádat od A do Z. Připravíme a nazdobíme pro vás obřadní místo na mole u rybníka, k dispozici budete mít aparaturu pro ozvučení obřadu, postavíme party stan až pro 60 osob, zajistíme svatební hostinu nebo raut dle vašeho výběru, vaši hosté můžou využít dva bary vč. obsluhy – jeden venkovní a druhý v prostorách bývalé mlýnice – zde se vaše hostina a raut může konat také v případě nepříznivého počasí. Svatební hosté se mohou ubytovat ve třech prostorných apartmánech s kapacitou 20 osob (od příštího roku bude k dispozici také samostatné novomanželské apartmá, které je nyní ve výstavbě), můžete využít našeho wellness se saunou a výřivkou. Samozřejmostí je dostatečně velké parkoviště pro hosty.

Rádi pro vás zajistíme i další služby jako kompletní květinovou výzdobu, svatební dort, pronájem historického vozidla, profesionálního DJ vč.aparatury po celý den atd.

Svatební atlas doporučuje: (4 z 5)

Podobná svatební místa

Hotel International Prague

Praha 6 - Dejvice

Hotel International Prague

národní památka a významné konferenční centrum

Trojanův mlýn

Praha 6

Trojanův mlýn

mlýn s více než dvousetletou historií

Chvalská Tvrz

Praha 9 - Horní Počernice

Chvalská Tvrz

oáza klidu v pulsující Praze