RS Babočka

Svatební místo

Místo pro svatební hostinu Lužické hory
Poslat nezávaznou poptávku, nebo otázky
Možnost zajištění obřadu přímo v areálu.
  • Poskytuje ubytování: Ano
  • Kapacita ubytování: 170 osob
  • Místo se zahradou: Ano

Srdečně Vás zveme do rekreačního střediska v Krásném Poli na samém okraji Chřibské. Ocitnete se mezi zalesněnými vrcholky Lužických hor jen pár set metrů od Národního parku České Švýcarsko. Najdete zde ideální základnu pro turistické a cykloturistické výpravy krásnou přírodou se spoustou romantických zákoutí a architektonických památek.

Moderní zděná základna, budovy kluboven a různá hřiště jsou důležitým doplňkem klasického chatkového areálu. Nabízíme zázemí nejen pro letní dětské tábory a školy v přírodě, ale i pro sportovní soustředění, adaptační kurzy, různé outdoorové akce, školní výlety, větší rodinné oslavy, případně individuální rekreaci.

Srdcem BABOČKY je zděná budova s velkou jídelnou, bufetem, krytou venkovní terasou, chlapeckými a dívčími umývárnami se sprchami a toaletami. Chatky rozestavěné v klasickém obdélníkovém tvaru jsou obklopeny hřišti, klubovnami pro případ špatného počasí a v teplých dnech vítaným bazénem. Jasnou předností v moderní době je možnost Wi-Fi připojení. V blízkém okolí máte možnost koupání v rybníce nebo městském koupališti.

Ubytování můžeme zajistit pro více než 170 hostů. Nabízíme prostory nejen pro letní dětské tábory a školy v přírodě, ale i pro sportovní soustředění, adaptační kurzy, různé outdoorové akce, školní výlety, větší rodinné oslavy, případně individuální rekreaci. Najdete u nás ideální základnu pro pěší nebo cyklistické výpravy do bližšího nebo vzdálenější okolí. Rádi Vám poradíme, kam se vydat.

Svatební atlas doporučuje: (4 z 5)

Podobná svatební místa

Dymník

Rumburk

Dymník

Penzion Ráj

Zahrádky

Penzion Ráj

ubytování v ráji