Najdi své ideální místo pro svatební obřad nebo svatební hostinu.

  Menu   Vyhledávání

RS Babočka

Svatební místo

Místo pro svatební hostinu Lužické hory
Poslat nezávaznou poptávku, nebo otázky
Možnost zajištění obřadu přímo v areálu.
  • Poskytuje ubytování: Ano
  • Kapacita ubytování: 170 osob
  • Místo se zahradou: Ano

Srdečně Vás zveme do rekreačního střediska v Krásném Poli na samém okraji Chřibské. Ocitnete se mezi zalesněnými vrcholky Lužických hor jen pár set metrů od Národního parku České Švýcarsko. Najdete zde ideální základnu pro turistické a cykloturistické výpravy krásnou přírodou se spoustou romantických zákoutí a architektonických památek.

Moderní zděná základna, budovy kluboven a různá hřiště jsou důležitým doplňkem klasického chatkového areálu. Nabízíme zázemí nejen pro letní dětské tábory a školy v přírodě, ale i pro sportovní soustředění, adaptační kurzy, různé outdoorové akce, školní výlety, větší rodinné oslavy, případně individuální rekreaci.

Srdcem BABOČKY je zděná budova s velkou jídelnou, bufetem, krytou venkovní terasou, chlapeckými a dívčími umývárnami se sprchami a toaletami. Chatky rozestavěné v klasickém obdélníkovém tvaru jsou obklopeny hřišti, klubovnami pro případ špatného počasí a v teplých dnech vítaným bazénem. Jasnou předností v moderní době je možnost Wi-Fi připojení. V blízkém okolí máte možnost koupání v rybníce nebo městském koupališti.

Ubytování můžeme zajistit pro více než 170 hostů. Nabízíme prostory nejen pro letní dětské tábory a školy v přírodě, ale i pro sportovní soustředění, adaptační kurzy, různé outdoorové akce, školní výlety, větší rodinné oslavy, případně individuální rekreaci. Najdete u nás ideální základnu pro pěší nebo cyklistické výpravy do bližšího nebo vzdálenější okolí. Rádi Vám poradíme, kam se vydat.

Svatební atlas doporučuje: (4 z 5)

Podobná svatební místa

Kristin Hrádek

Děčín

Kristin Hrádek

malé lovecké sídlo z 18. století

Dymník

Rumburk

Dymník

RS Babočka

Lužické hory

RS Babočka