Najdi své ideální místo pro svatební obřad nebo svatební hostinu.

  Menu   Vyhledávání

Vinné sklepy Skalák

Svatební místo

Místo pro svatební obřad i hostinu Skalka u Ježova
Poslat nezávaznou poptávku, nebo otázky
  • Poskytuje ubytování: Ano
  • Kapacita hostiny: 110 osob
  • Místo se zahradou: Ano

Pokud byste rádi prožili svatební den v romantickém a klidném prostředí obklopeni zelení, je pro vaše přání objekt vinných sklepů Skalák jako stvořený.

Samotný svatební obřad je možné uspořádat přímo v prostorách Vinných sklepů Skalák. Slavnostní oběd pro vás uspořádáme v prostorách velkého vinného kvelbeného sklepa, jehož kapacita je až 110 osob, dle dispoziční úpravy stolů. Večerní raut je možné mít jak v prostorách vnitřních, tak venkovních, kde je počet osob neomezený.

Zajišťujeme kompletní svatební servis

Možnost svatebního obřadu přímo v našich prostorách dle výběru Rezervaci celého areálu jen pro vás a vaše hosty Rezervaci dvoulůžkových pokojů a novomanželského apartmá Snídani pro ubytované hosty Pronájem vinného kvelbeného sklepa na svatební hostinu a večerní posezení – kapacita až 110 osob Salonek s terasou – kapacita 50 osob Lovecký salonek – kapacita 40 osob Pronájem osvětlené zahrady, možnost využití grilu Parkoviště pro cca 70 osobních automobilů Gastronomický servis mnoha úrovní Příprava svatební tabule a veškeré výzdoby Pronájem potahů na židle Pronájem zahradního nábytku Pronájem party stanu pro hudebníky Možnost zajištění hudební produkce (zpěvák/zpěvačka, cimbál apod.)

Svatební atlas doporučuje: (4 z 5)

Podobná svatební místa

Hotel Chmelnice

Napajedla

Hotel Chmelnice

Zikmundov

Buchlovské hory

Zikmundov

oáza klidu uprostřed nedotčené buchlovské přírody