Vila Kajetánka

Svatební místo

zahradní restaurace uprostřed romantického parku

Místo pro svatební hostinu Praha 6 - Břevnov
Poslat nezávaznou poptávku, nebo otázky
  • Maximální kapacita: 200 osob
  • Poskytuje ubytování: Ne
  • Místo se zahradou: Ano

Ve Vile Kajetánce, nádherné zahradní restauraci, situované uprostřed romantického parku s rybníčkem, Vám nabízíme široký výběr specialit nejen italské, ale i německé a rakouské kuchyně připravených zkušeným týmem kuchařů.

Restaurace Vila Kajetánka je s oblibou využívána pro konání různých rodinných oslav a firemních rautů tak i svatebních hostin a obřadu . Zajišťujeme i kompletní květinové výzdoby jak svatební tabule tak celého obřadu, hudbu, fotografa, doprovodné služby, koordinaci svatebního dne a další…

Kapacita venkovního posezení je více jak 150 míst a Více jak 200 míst uvnitř restaurace, které se nacházejí v několika místnostech.

Jídla v naší restauraci připravujeme dle originálních receptů z čerstvých surovin, tradičními postupy. Při přípravě našich jídel se snažíme využívat sezónních surovin. Pro naše hosty připravujeme také speciální akce jako jsou zvěřinové hody, grilované speciality, apod. Veškeré suroviny pro jídla v naší restauraci jsou pečlivě vybírány z nejkvalitnějších zdrojů.

Svatební atlas doporučuje: (4 z 5)

Podobná svatební místa

Beroun Golf Resort

Beroun

Beroun Golf Resort

golfový resort, hotel, restaurace

Hotel Lony

Kozovazy

Hotel Lony

hotelový resort na statku

Ranch a penzion Maštal

Beroun

Ranch a penzion Maštal

usedlost v prostředí křivoklátské vrchoviny