Místo na svatební obřad i hostinu

Horse Park Kamenný Dvůr

Středočeský kraj | Buková u Příbramě

Poskytuje ubytování Ano

Kapacita ubytování 28 osob

Se zahradou Ano

Kapacita na hostinu 100 osob

Kapacita na raut 100 osob

Nedaleko Prahy stojí v malebné přírodě uprostřed lesů a luk někdejší statek z roku 1879. Před několika lety prošel citlivou rekonstrukcí a stalo se z něj magické místo, kde se tradice a historie snoubí s novodobým komfortem.

Své „ano“ si můžete říct pod širým nebem na nádvoří symbolicky u sochy Jezdce sochaře Michala Gabriela nebo na svatebním paloučku, což je mimořádně romantické zákoutí s nádherným výhledem na malebnou krajinu mezi Vltavou a Brdy. Nebude-li zrovna přát počasí, na společnou cestu můžete vykročit v prostorách Velkého klubu nebo v Kruhové jízdárně.

Své blízké pak pozvete na hostinu do zrekonstruovaného Špejcharu, kde na ně bude již čekat pečlivě připravené lahodné menu. Svatební noc prožijete v komfortním apartmá a vaši hosté se ubytují v moderních pokojích s designem promyšleným do posledního detailu.

V tomto výjimečném privátním areálu si tak užijete vše na jednom místě a pro odpočinek a relaxaci budete moci využít i tenisový kurt, fitness nebo saunu. Hledáte-li neobyčejný prostor pro nevšední svatební zážitek, Horse Park Kamenný Dvůr bude tím pravým místem. Profesionální tým se o vás perfektně postará a celou svatbu vám zajistí kompletně na klíč.

Těšíme se na vás!

Svatební místa v okolí