Najdi své ideální místo pro svatební obřad nebo svatební hostinu.

  Menu   Vyhledávání

Zámek Mělník

Svatební místo

zámek se staletou historií

Místo pro svatební obřad i hostinu Mělník
Poslat nezávaznou poptávku, nebo otázky
  • Poskytuje ubytování: Ano
  • Kapacita ubytování: 10 osob
  • Místo se zahradou: Ano

Prožijte svůj velký den na místě, kde žilo 23 českých královen a princezen. Začněte společnou cestu životem tam, kde prožíval krásné chvíle již Karel IV. se svou manželkou Eliškou Pomořanskou, na zámku se staletou historií. Toto je pouze několik důvodů proč prožít jeden z nejdůležitějších dnů v životě každého z nás právě zde na zámku Mělník.

Svatební obřady na zámku Mělník probíhají v luxusních historických prostorách. Nejoblíbenější z nich je Velký sál s mapami a vedutami s unikátní sbírkou map a vedut. Pokud dáváte přednost komornějšímu prostředí. nabízíme romantický Zelený salon.

Církevní svatbě je otevřena Kaple sv. Ludmily, kterou nechala postavit Eliška Pomořanská. Pro venkovní a menší svatby je k dispozici romantické prostředí zámecké zahrady nebo celé nádvoří zámku pro svatby větší.

Jako specialitu nabízíme Soukromou terasu knížete Lobkowicze s výhledem na soutok Labe s Vltavou nebo velkolepý soukromý park se scenérií rokokového zámku Hořín v pozadí. Pro milovníky netradičních svateb máme k dispozici středověkou atmosféru zámeckých sklepů, které založil sám Karel IV.

Velmi oblíbenou součástí svateb je degustace slavných Lobkowiczkých vín v zámeckých sklepích, které nechal postavit Karel IV. Degustace pro svatby probíhají pod vedením zkušeného zámeckého sklepmistra, který Vám s radostí představí vybraná vína a k tomu Vám nabídneme sýrové, uzenářské či čokoládové variace.

Svatební atlas doporučuje: (4 z 5)

Podobná svatební místa

Yard resort

Předboj

Yard resort

multifunkční areál

Zámek Niměřice

Niměřice

Zámek Niměřice

Zámek Mělník

Mělník

Zámek Mělník

zámek se staletou historií